Formularz zgłoszeniowy

wypełnij wszystkie pola :)

Twój e-mail:
Nazwa Placówki
Numer lub nazwa klasy lub grupy
Osoba do kontaktu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Regulaminem konkursu
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości E-mail od Archeologicznych Warsztatów
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Poznaj naszą

ofertę zajęć dla dzieci

w wieku szkolnym

Poznaj naszą

ofertę zajęć dla dzieci

w wieku 3-6 lat

Szczegóły i regulamin Konkursu!

 

1. Organizatorem konkursu jest firma Archeologiczne Warsztaty Agnieszka Łukowska-Dziechciarz.

 

2. Konkurs skierowany jest do nauczycieli i rodziców dzieci z przedszkoli (od 3 do 6 lat, bez grup 2,5-latków i grup mieszanych 2,5/3 lat), zerówek, klas I-V szkół podstawowych, opiekunów kółek zainteresowań i innych grup dzieci w wieku 3-12 lat.

 

3. Nagrodą w konkursie są darmowe zajęcia dla grupy przedszkolnej bądź klasy szkolnej. Grupa/klasa może mieć wielkość do 25 osób. Zajęcia zrealizowane zostaną w Państwa placówce.

Uwaga - w przypadku, gdy Zwycięzcą będzie grupa lub klasa z placówki położonej dalej niż 20 km od Warszawy Zwycięzca zobowiązany jest opłacić koszt dojazdu do placówki.

 

4. Darmowe zajęcia zrealizowane zostaną w roku szkolno-przedszkolnym 2020-2021 w terminie 04.09.2020 bądź 22.12.2020. Zwycięzca konkursu wybiera, który z tych dwóch terminów jest dla niego odpowiedni.

Zmiana terminu możliwa będzie tylko w przypadku ewentualnego ograniczenia działań placówki ze względów epidemiologicznych. Przy zaistnieniu powyższej sytuacji Zwycięzca uzgodni z Organizatorem zmianę terminu na odpowiadający obydwu stronom.

 

5. Aby wziąć udział w konkursie należy:

a) uzupełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy - znajduje się on poniżej, na tej stronie. Po naciśnięciu przycisku "wyślij" musi pokazać się Państwu informacja, że zgłoszenie zostało wysłane. Jeśli tak się nie stanie - prosimy o kontakt.

 

b) w komentarzu do posta na profilu Archeologicznych Warsztatów na Facebook'u (TUTAJ) należy umieścić jedno zdjęcie całej swojej klasy bądź grupy. Jest to konkurs na Dzień Dziecka, więc zdjęcie ma przedstawiać prawdziwą dziecięcą radość :) Może to być na przykład zdjęcie z jakiejś fajnej lekcji albo wycieczki. Liczymy na Państwa kreatywność!

Zdjęcie musi być podpisane - prosimy podać nazwę placówki i numer lub nazwę grupy/klasy. Zadaniem Państwa jest zebranie pod swoim komentarzem ze zdjęciem największej spośród wszystkich uczestników liczby polubień (pozytywnych reakcji - "serduszka" też są punktowane).

Przypominamy - komentarz musi znaleźć się pod postem na naszym profilu na Facebook'u (TUTAJ)

 

6. Zwycięzcą konkursu zostaje ta grupa/klasa, której komentarz ze zdjęciem do czwartku 04.06.2020 do godziny 19:00 zdobędzie największą liczbę pozytywnych reakcji (polubień, serduszek).

 

7. Zwycięzca określany jest przez Organizatora. Wyniki konkursu zostaną podane przez Organizatora na naszym profilu na Facebook'u w czwartek 04.06.2020 po godzinie 19:00. Organizator nie przewiduje możliwości odwołań.

 

8. W związku z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, nazywanymi powszechnie „RODO”, informujemy, że: 

Administratorem danych uczestników konkursu jest firma Archeologiczne Warsztaty Agnieszka Łukowska-Dziechciarz z siedzibą przy ul. Malborskiej 1 lok. 77, 03-286 Warszawa, nazywana Organizatorem.

Dane uczestników Organizator przetwarza w celu organizacji internetowego konkursu: przyjęcia i weryfikacji zgłoszeń poprzez formularz zgłoszeniowy, wyboru zwycięskiego komentarza, ogłoszenia zwycięzcy konkursu i poinformowania zwycięzcy i uczestników konkursu o wygranej.

 

9. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości E-mail od Organizatora konkursu.

 

10. Facebook nie jest w żaden sposób związany z konkursem.

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Dziecka! Do wygrania darmowe zajęcia w roku 2020-2021!

 

Ty i Twoja klasa/grupa możecie wziąć udział w przygotowanym przez nas konkursie :) Właśnie tak chcemy świętować z Wami tegoroczny Dzień Dziecka!

 

Zacznij nowy rok razem z Archeologicznymi Warsztatami!

 

Co trzeba zrobić? Szczegóły poniżej!

Warsztaty archeologiczne dla dzieci, szkół i przedszkoli

tel. 796-273-741 / 513-404-650

kontakt@archeologicznewarsztaty.pl

Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne

umieszczone w tym serwisie podlegają ochronie prawnej.

© Archeologiczne Warsztaty.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 

796-273-741 / 513-404-650

kontakt@archeologicznewarsztaty.pl