Podczas naszych warsztatów uczymy się o prahistorii, starożytności oraz czasach średniowiecza w oparciu o nasz autorski program zajęć

Workshops

for kindergartens

and primary schools

Warsztaty dla

szkół podstawowych

Warsztaty

dla przedszkoli

Każdy z naszych archeologicznych warsztatów nawiązuje do konkretnych punktów Podstawy Programowej. Nie poprzestajemy jednak na wypełnieniu planu minimum! Mówimy także o tym, o czym nie dowiemy się z książek. Tworząc nasze opowieści o przeszłości odnosimy się do aktualnego stanu wiedzy z zakresu archeologii i innych nauk historycznych. Na każdych zajęciach wykorzystujemy do tego prawdziwe zabytki archeologiczne lub ich wierne repliki i rekonstrukcje.

 

Każdy z Uczestników będzie miał okazję zdobywać wiedzę o przeszłości pracując zarówno samodzielnie, jak i w grupie, współdziałając ze swoimi rówieśnikami. Stawiamy przy tym na interaktywność i naukę przy wykorzystaniu wszystkich możliwych zmysłów. Oglądamy, dotykamy, słuchamy, wąchamy, a czasem nawet smakujemy przeszłości!

 

Co jednak najważniejsze - zadajemy ciekawe pytania i zapewniamy wszystkim Uczestnikom warsztatów czas na formułowanie własnych odpowiedzi. Dbamy przy tym o to, by nasze zajęcia nie wyglądały jak szablonowe lekcje szkolne. Zawsze dajemy z siebie wszystko!

Warsztaty archeologiczne dla dzieci, szkół i przedszkoli

tel. 796-273-741 / 513-404-650

kontakt@archeologicznewarsztaty.pl

Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne

umieszczone w tym serwisie podlegają ochronie prawnej.

© Archeologiczne Warsztaty.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 

796-273-741 / 513-404-650

kontakt@archeologicznewarsztaty.pl