Koło Młodych Archeologów

Prowadzą Państwa koła zainteresowań dla dzieci i młodzieży? Jeśli tak, to proponujemy Państwu Koło Młodych Archeologów!

 

Na cyklicznych zajęciach wszyscy chętni poznają wspaniały zawód archeologa i niesamowity świat przeszłości. A do tego zdobędą lub rozwiną przeróżne umiejętności artystyczne i techniczne.

Wykłady popularnonaukowe

Jako zawodowi archeolodzy oferujemy Państwu prowadzenie wykładów i prelekcji popularnonaukowych o tematyce archeologicznej. Zapewniamy przy tym pełen profesjonalizm, najwyższy poziom merytoryczny oraz przystępną formę wykładów, dostosowaną do wieku i charakteru grupy odbiorców. Takie wykłady mogą też być prowadzone w ramach organizowanych przez Państwa instytucje uniwersytetów dzieci oraz uniwersytetów trzeciego wieku.

Rodzinny Dzień z Archeologią

Proponujemy Państwu przeprowadzenie pełnego rodzinnych atrakcji Dnia z Archeologią :) W jego ramach oferujemy przygotowanie dostosowanego do Państwa oczekiwań i możliwości scenariusza jednodniowego wydarzenia realizowanego na terenie Państwa placówki. W ciągu Dnia z Archeologią przeprowadzimy zajęcia dla dzieci z różnych grup wiekowych (w tym w formule rodzinnej), zorganizujemy stoiska tematyczne oraz ciekawe prelekcje dla odwiedzających.

Pikniki i festyny

Realizowaliśmy archeologiczne eventy m.in. dla:

Pragniemy zaproponować Państwu przygotowanie i prowadzenie stosika edukacyjnego o tematyce archeologicznej, gdzie osoby odwiedzające organizowane przez Państwa wydarzenie plenerowe będą mogły poznać fascynujący świat odkrywania przeszłości! W ramach stoiska przygotowujemy archeologiczne aktywności dla osób dorosłych, młodzieży oraz przede wszystkim rodzin z dziećmi już od 3 roku życia :)

 

Nasze stoisko składa się z licznych, interaktywnych elementów: rekonstrukcji wykopu archeologicznego, piaskownicy edukacyjnej, stoiska z opisywaniem wykopanych "skarbów", gabinetu sklejania naczyń ceramicznych dla najmłodszych czy wystawy wysokiej jakości rekonstrukcji zabytków archeologicznych oraz narzędzi pracy archeologa.

Archeologiczne Warsztaty to także niezwykle ciekawe eventy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze propozycje mogą wzbogacić organizowane przez Państwa wydarzenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

ARCHEOLOGICZNE EVENTY DLA DOMÓW KULTURY

Masz pytania o archeologiczne eventy? Napisz do nas!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Warsztaty archeologiczne dla dzieci, szkół i przedszkoli

tel. 796-273-741 / 513-404-650

kontakt@archeologicznewarsztaty.pl

Wszystkie treści, materiały oraz elementy graficzne

umieszczone w tym serwisie podlegają ochronie prawnej.

© Archeologiczne Warsztaty.

Wszelkie prawa zastrzeżone. 

796-273-741 / 513-404-650

kontakt@archeologicznewarsztaty.pl